Najljepše vijesti iz porodilišta: U Srpskoj rođeno 19 beba

Administrator
Napisao
Potrebno 0 minuta za čitanje

U protekla 24 časa u porodilištima u Republici Srpskoj rođeno je 19 beba.

U Banjaluci je rođeno osam beba, a u Istočnom Sarajevu tri. Tri bebe rođene su i u Bijeljini. Po dvije bebe rođene su u Nevesinju i Doboju. Јedna beba rođena je u Trebinju.

Podijeli ovaj članak
Nema komentara

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *