Stanivuković nakon Kolegijuma: Realizujemo važne projekte za naš grad

Administrator
Napisao
Potrebno 1 minuta za čitanje

Jutrošnji Kolegijum je prošao u znaku važnih projekata koje započinjemo u našem gradu.

Kazao je ovo gradonačelnik Draško Stanivuković, koje je istakao kako je, između ostalog, u toku i postavljanje 150 novih podzemnih i nadzemnih kontejnera.

-U planu je i 40 novih autobuskih stajališta, kao i obnova i izgradnja 13 dječijih igrališta. Pored toga, tu su i važni projekti u oblasti vodosnabdijevanja iz projekta “Voda 3” – rekao je on.

Naglasio je kako je u toku i asfaltiranje više saobraćajnica, kako gradskih tako i seoskih.

-Počinjemo novi ciklus uređenja putnih pravaca i zelenog pojasa. Ova akcija će obuhvatiti gradska, prigradska i seoska područja. Radimo, gradimo i razvijamo našu Banju Luku – rekao je on.

Podijeli ovaj članak
Nema komentara

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *