
Gradonačelnik Draško Stanivuković sa saradnicima obišao je danas radove na asfaltiranju Ulice Paje Jovanović, saopšteno je iz Gradske uprave.
Kako je poručio, gradska administracija se trudi da u svakom momentu bude na onim lokacijama gdje naši sugrađani imaju određene potrebe.
-Danas smo u Ulici Paje Jovanovića i Dubičkoj, u ovom prelijepom dijelu Banje Luke, gdje zajedno sa narodom asfaltiramo gotovo 500 metara puta. Asfalt je bio dotrajao, a ovdje živi veliki broj naših sugrađana i vrijednih domaćina. Kuće su gusto raspoređene i danas smo došli da se uvjerimo da dinamika radova teče dobro i da smo u završnoj fazi, kako bi ljudi što prije dobili novi asfalt – rekao je gradonačelnik.
Istakao je kako je to je jedan od preduslova kvalitetnog života.
-U ovaj projekat ulažemo 200 hiljada KM. Ovdje ćemo raditi i sanaciju dijela puta, popravku udarnih rupa, rješavanje imovinsko-pravnih odnosa na pojedinim lokacijama, kao i radove na horizontalnoj i vertikalnoj signalizaciji, te mnoge druge poslove – istakao je on, te je podsjetio da u narednom periodu slijede mnogi drugi radovi, poput asfaltiranja brojnih saobraćajnica, kako gradskih, tako i prigradskih i seoskih.
-Žurimo sa dinamikom radova jer slušamo potrebe naših građana. Nastavićemo dalje, a ovakvi susreti sa građanima daju nam dodatni elan da nastavimo još snažnije. Ova godina biće rekordna po ulaganjima – istakao je on.
Jedan od mještana ove ulice Bojana Novaković zahvalila je gradonačelniku na urađenom poslu.
-Moje komšije i ja smo posebno srećni i zadovoljni jer smo dočekali da se zamijeni dotrajali asfalt. Zahvaljujemo gradonačelniku na svemu što čini za ovo naselje i želimo mu mnogo sreće i uspjeha u budućim projektima – istakla je ona.


